Kariéra

  • Java Vývojár

    Termín nástupu: 02.10.2017
    Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, živnosť

    mám záujem

    JO java developer v4 FB

    Si skúsený Java developer, potom si na správnom mieste. Máme pre teba ponuku pracovať v priateľskom prostredí, s ľuďmi plných humoru a energie.

    U nás budeš pracovať s modernými technológiami a budeš súčasťou silného tímu.

    Získaš zodpovednosť za čiastkovú analýzu a vývoj podľa požiadaviek zákazníka.

    U nás sa budeš ďalej spolupodieľať na:

    • príprave plánov a harmonogramov projektov;
    • analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia;
    • tvorbe technickej dokumentácie.

    Naše požiadavky:

    • zodpovednosť a tímovosť;
    • schopnosť tímovej práce;
    • analytické myslenie;
    • záujem o nové technológie;
    • prinášanie nových nápadov a inovatívnych technológií;
    • samostatnosť a flexibilita.

    Jazykové znalosti

    •  Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

     Počítačové znalosti - používateľ

    • Microsoft Windows - pokročilý

    Počítačové znalosti - programátor

    • Java - pokročilýjava
    • SQL - pokročilý
    • JavaScript - pokročilý
    • HTML - základy

    U nás sa stretneš aj s:

    • git, UML, Android, Android robot 2014.svg
    • JPA, Play, Spring Boot,spring
    • groovy, gradle,gradle
    • frontend framework, linux, docker.

    Skúsenosti v danej oblasti sú výhodou.

    Termín nástupu: ASAP
    Ponúkaný plat: dohodou

    Ponuku nájdete aj na: Inzerát PROFESIA

  • Študent Vývojár

    Termín nástupu: 01.11.2017
    Druh pracovného pomeru: Dohoda o brigádnickej práci študenta

    mám záujem

    JO student developer

    Do nášho tímu hľadáme šikovného študenta !

    Baví Ťa programovanie? C#, Java alebo PHP? Pošli nám svoj životopis a my Ti nájdeme vhodnú pozíciu na ktorej môžeš odštartovať svoju kariéru.

    Náplň práce:

    • Práca na projektoch so zaujímavými technológiami
    • Spolupráca pri analýze a návrhu riešenia
    • Implementácia riešenia
    • Spolupráca pri tvorbe technickej dokumentácie

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • Spoľahlivosť
    • Analytické myslenie
    • Tímový hráč
    • Záujem o nové technológie

    Jazykové znalosti:

    • Anglický jazyk – mierne pokročilý

    U nás sa môžeš stretnúť aj s:

    • ASP.NET, C#, Java, PHP
    • WPF, Android, JavaScript
    • MySQL, CSS, UML

    Čo ti ponúkame:

    • Zaujímavé finančné ohodnotenie
    • Stravné lístky aj pre študentov
    • Pravidelné teambuildingy
    • Priateľské pracovné prostredie

    Pošli nám svoj životopis alebo sa nám ozvi cez Facebook a získaj skvelú prax popri štúdiu v kolektíve mladých ľudí plných energie a zanietenia pre prácu v nových technológiách.

    Pridaj sa k nám, tešíme sa na teba!

  • C++ Vývojár

    Termín nástupu: 01.12.2017
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

    mám záujem

    JO C++ developer Linkedin2

    Za posledné mesiace sme prijali už 8 šikovných ľudí do našich tímov a neustále hľadáme ďalších!

    Pomôž nám aj Ty vyletieť do vesmíru. Pošli svoj životopis a staň sa súčasťou nášho úspešného tímu. Spoznaj nových ľudí plných humoru a energie.

    U nás môžeš:

    • pracovať so zaujímavými a inovatívnymi technológiami
    • prinášať nové nápady a riešenia
    • tvoriť a obmieňať, dopĺňať, či vymýšľať produkty firmy
    • spolupracovať pri analýze a vývoji podľa požiadaviek zákazníkov
    • spolupodieľať sa na príprave plánov a harmonogramov projektov
    • spolupracovať pri analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia
    • spolupracovať pri tvorbe riešenia
    • prevziať zodpovednosť za subprojekty alebo moduly
    • byť súčasťou šikovného projektového tímu

    Ak nechceš byť follower, ale trendsetter, príď k nám.

    Dlhodobo spolupracujeme s veľkými a známymi firmami na slovenskom i zahraničnom trhu.
    Vyznávame filozofiu obrátenej pyramídy. Myšlienka spočíva v tom, že naši developeri a testeri sú tí, ktorí tvoria hodnotu našej firmy. Všetci ostatní im slúžia a snažia sa vytvárať čo možno najlepšie podmienky na ich prácu.
    Budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové.
    Nie je všetko len o práci. Motokáry, laser tag, florbal, či popracovné posedenie pri pive znamená pre nás pravidelný relax a zábavu.

    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Počítačové znalosti - používateľ:

    Počítačové znalosti - programátor:

    • C - pokročilý
    • C++ - pokročilý
    • Oracle Database - základy

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • schopnosť tímovej práce
    • analytické myslenie
    • záujem o nové technológie
    • prinášanie nových nápadov a inovatívnych technológii
    • skúsenosť s vedením tímu vítaná
    • Linux a PL/SQL výhodou
    Ponuku nájdete aj na: Inzerát PROFESIA

Formulár uchádzača o zamestnanie

Ochrana osobných údajov
Vaše osobné údaje budú spravované, spracovávané a evidované v spoločnosti M2M Solutions, s.r.o. so sídlom Bratislavská 20, 010 01 Žilina len pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to v rozsahu údajov uvedených v životopise a motivačnom liste. Doba spracovania údajov je dva roky z dôvodu Vášho oslovenia v prípade, že sa vyskytne voľná pozícia v našej spoločnosti. Po tomto období budú údaje vymazané alebo môžete kedykoľvek požiadať o vymazanie poslaných údajov podľa §28 ods. 3 zákona. Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté tretím osobám v tretích krajinách a to len zákazníkovi, ktorému bude Váš profil predložený a našim technickým predajcom, ktorí údaje v rozsahu životopisu zákazníkovi predložia.

Práca v IT v Žiline

Chceme sa posúvať vpred, vyletieť do vesmíru a možno práve TY nám s tým dokážeš pomôcť! Hľadáme do tímu dobrých a šikovných ľudí, ktorí sa neboja napredovať a učiť sa nové veci.  Ak máš záujem u nás pracovať, neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Firemná filozofia

U nás vo firme dodržiavame filozofiu obrátenej pyramídy v riadení. Myšlienka spočíva v tom, že naši developeri a testeri sú tí, ktorí tvoria hodnotu našej firmy. Všetci ostatní im slúžia a snažia sa im vytvárať čo možno najlepšie podmienky na ich prácu. Za kýmkoľvek prídeš s návrhom, problémom či inou pripomienkou, mal by si u neho vidieť, pokiaľ sa jedná o manažéra, aktívny prístup k riešeniu svojho problému.

pyramida

Na všetko, čo sa vo firme deje dohliada Martin Jančo ako náš CEO. Jeho prácou je starostlivosť o všetkých zamestnancov. Preto ak netušíš za kým ísť, alebo máš iný dôvod pre nekontaktovanie HR alebo PM, choď priamo za Martinom.

Sme zástancami otvorenej komunikácie a priateľskej atmosféry, preto vzťahy na pracovisku prehlbujeme aj prostredníctvom rôznych teambuildingov a neformálnych stretnutí po práci.

DHL
Whirlpool
Johnson Controls
Slovwood
Trim Leader
Embraco